We offer self-replenishment kits for car air conditioning. Our products are easy to use. Safe for air conditioning systems in your cars. FixClima products do not endanger the environment. Thanks to our solutions, you will restore the efficiency of air conditioning in older cars manufactured until 1994, and manufactured after '94.

Samodzielna naprawa klimatyzacji w aucie - z nami to możliwe!

Sprawnie działająca klimatyzacja jest podstawą korzystania z samochodów podczas upalnego lata. Niestety do jej działania, konieczne jest regularne uzupełnianie gazu, a także dbałość o szczelność całego układu, tak aby mogła działać sprawnie i wydajnie. Kiedy przychodzą upały, wiele osób przekonuje się, że ich klimatyzacja wymaga serwisowania. W takiej sytuacji warto skorzystać z naszych produktów, które pozwolą na samodzielną naprawę klimatyzacji w aucie, a także jej nabicie i uszczelnienie. Produkty z FIXCLIMA są gwarancją sprawnego działania klimatyzacji, dzięki jej naprawie za niewielkie pieniądze.

Klimatyzacja samochodowa

Jakie są zalety naszych produktów FIXCLIMA?

Nasze produkty przeznaczone są do samodzielnego serwisowania klimatyzacji. Są w pełni bezpieczne w użytkowaniu, zarówno dla właściciela auta, jak i samego samochodu. Dodatkowo są w pełni ekologiczne, gdyż nie zagrażają środowisku naturalnemu, dzięki braku szkodliwych substancji w swoim składzie. FIXCLIMA to także ogromna oszczędność, gdyż produkty te są dużo tańsze niż profesjonalny serwis u mechanika, a także skuteczne i proste w użytkowaniu. Zaufaj nam i wybierz nasz sprzęt do napełniania klimatyzacji! Z nami Twoja klimatyzacja znów zachwyci świetnym chłodzeniem i sprawnym działaniem!

Sprzęt do nabijania klimatyzacji we wszystkich samochodach!

W naszej ofercie produktów do serwisowania można znaleźć gaz do klimatyzacji, uszczelniacz do serwisowania, a także przewód z manometrem i adapter. To wszystko pozwala na napełnianie klimatyzacji i jej serwisowanie, aby móc cieszyć się niezawodnością instalacji latem! Kiedy spada efektywność chłodzenia klimatyzacji, koniecznie należy pomyśleć o jej napełnieniu i uszczelnieniu. Po co korzystać z drogiego serwisowania w warsztacie, które może okazać się nieefektywne? Postaw na nasze produkty do samodzielnej naprawy klimatyzacji w aucie. Pamiętaj także, o regularnym serwisowaniu, tak aby móc cieszyć się komfortem jazdy samochodem w czasie upałów!