NAJPROSTSZY SPOSÓB NAPRAWIENIA I UZUPEŁNIENIA KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ

FixKlima.eu to nowoczesny sklep internetowy oferujący   produkty do samodzielnego uzupełnienia oraz uszczelnienia gumowych elementów klimatyzacji pojazdów. Oferta powstała z myślą o właścicielach samochodów zarówno aktualnych modeli jak i zabytkowych, co oznacza, że nasz produkt jest zamiennikiem dwóch czynników chłodniczych: R12 i R134a.

Doskonale wiemy, że najważniejsza jest jakość, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do obsługi klienta, standardów dostawy czy oprawy wizualnej naszego sklepu.
Sprawą nadrzędną jest dla nas skuteczność produktów, które oferujemy

Każdy z nas wie jaki komfort daje funkcjonująca klimatyzacja zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Nie każdy zna jednak historię poszczególnych czynników chłodniczych.

Dyrektywa Wspólnoty Europejskiej 2006/40/EG – wymaga zaniechania w nowych samochodach osobowych i lekkich pojazdach użytkowych stosowania układów klimatyzacji z czynnikiem R134a od roku 2011, z okresem przejściowym do roku 2017.

Węglowodorowy zamiennik FixKlima nie stanowi żadnych wyżej wymienionych zagrożeń przez co jest bezpieczny dla środowiska.