Nous proposons des kits pour l’auto-réapprovisionnement de la climatisation de la voiture. Nos produits sont faciles à utiliser. Coffre-fort pour les systèmes de climatisation dans vos voitures. Les produits FixClima ne menacent pas l’environnement. Grâce à nos solutions, vous restaurerez l’efficacité de la climatisation dans les voitures anciennes fabriquées jusqu’en 1994 et produites après 94.

Samodzielna naprawa klimatyzacji w aucie - z nami to możliwe!

Sprawnie działająca klimatyzacja jest podstawą korzystania z samochodów podczas upalnego lata. Niestety do jej działania, konieczne jest regularne uzupełnianie gazu, a także dbałość o szczelność całego układu, tak aby mogła działać sprawnie i wydajnie. Kiedy przychodzą upały, wiele osób przekonuje się, że ich klimatyzacja wymaga serwisowania. W takiej sytuacji warto skorzystać z naszych produktów, które pozwolą na samodzielną naprawę klimatyzacji w aucie, a także jej nabicie i uszczelnienie. Produkty z FIXCLIMA są gwarancją sprawnego działania klimatyzacji, dzięki jej naprawie za niewielkie pieniądze.

Klimatyzacja samochodowa

Jakie są zalety naszych produktów FIXCLIMA?

Nasze produkty przeznaczone są do samodzielnego serwisowania klimatyzacji. Są w pełni bezpieczne w użytkowaniu, zarówno dla właściciela auta, jak i samego samochodu. Dodatkowo są w pełni ekologiczne, gdyż nie zagrażają środowisku naturalnemu, dzięki braku szkodliwych substancji w swoim składzie. FIXCLIMA to także ogromna oszczędność, gdyż produkty te są dużo tańsze niż profesjonalny serwis u mechanika, a także skuteczne i proste w użytkowaniu. Zaufaj nam i wybierz nasz sprzęt do napełniania klimatyzacji! Z nami Twoja klimatyzacja znów zachwyci świetnym chłodzeniem i sprawnym działaniem!

Sprzęt do nabijania klimatyzacji we wszystkich samochodach!

W naszej ofercie produktów do serwisowania można znaleźć gaz do klimatyzacji, uszczelniacz do serwisowania, a także przewód z manometrem i adapter. To wszystko pozwala na napełnianie klimatyzacji i jej serwisowanie, aby móc cieszyć się niezawodnością instalacji latem! Kiedy spada efektywność chłodzenia klimatyzacji, koniecznie należy pomyśleć o jej napełnieniu i uszczelnieniu. Po co korzystać z drogiego serwisowania w warsztacie, które może okazać się nieefektywne? Postaw na nasze produkty do samodzielnej naprawy klimatyzacji w aucie. Pamiętaj także, o regularnym serwisowaniu, tak aby móc cieszyć się komfortem jazdy samochodem w czasie upałów!